Akustika hudebních prostorůc 1.v České republice PDF

Akustika hudebních prostorůc 1.v České republice - prazskamuzea1918-2018.cz

ISBN: 978-80-7331-141-4

NÁZEV SOUBORU: Akustika hudebních prostorůc 1.v České republice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,72 MB

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008(1. vydání)

AUTOR: none

Trávit čas knihou Akustika hudebních prostorůc 1.v České republice! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Akustika hudebních prostorůc 1.v České republice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

KNIHY O HUDBĚ | zpěvníky, písničky, noty na klavír i ...
Všechny informace o produktu Kniha Akustika hudebních prostorů v České republice, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Akustika hudebních prostorů v České republice.

Odborná i laická hudební veřejnost dostává v této publikaci - a v jejích dalších dílech - k dispozici přehled akustických vlastností hudebních prostorů v České republice. Je to u nás vůbec poprvé, kdy jsou jednotnou metodikou dokumentovány akustické vlastnosti prostorů důvěrně známých jak hudebním umělcům a jejich posluchačům, tak i tvůrcům hudebních nahrávek. Uvedené údaje budou bezpochyby užitečné také majitelům či provozovatelům těchto prostorů. Publikace představuje jeden z konkrétních výstupů výzkumné spolupráce HAMU a firmy Soning Praha a.s. na poli prostorové akustiky. Dvoujazyčná česko-anglická verze.

Akustika hudebních prostorů v České republice od 291 Kč ...
Odborná i laická hudební veřejnost dostává v této publikaci - a v jejích dalších dílech - k dispozici přehled akustických vlastností hudebních prostorů v České republice. Akustika hudebních prostorůc 1.v České republice | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví