Zážitkové pedagogické učení PDF

Zážitkové pedagogické učení - prazskamuzea1918-2018.cz

ISBN: 978-80-247-2816-2

NÁZEV SOUBORU: Zážitkové pedagogické učení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,66 MB

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009(1. vydání)

AUTOR: Radek Hanuš,

Trávit čas knihou Zážitkové pedagogické učení! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Zážitkové pedagogické učení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Zážitkově pedagogické učení - Hanuš Radek | Knihy Grada
Tato kritická připomínka však nic nemění na faktu, že publikace „Zážitkově pedagogické učení" je velmi dobře sestaveným návodem pro všechny, kteří se chtějí aktivně zážitkové pedagogice věnovat. Kontaktní údaje: PaedDr. Karel Kostka Ústav pedagogiky a sociálních studií PdF Univerzity Palackého v Olomouci

Publikace slouží především jako metodicko-praktický materiál všem pedagogickým pracovníkům zajímajícím se o zážitkovou pedagogiku. Renomovaní čeští autoři vycházejí zejména z vlastní zkušenosti a předkládají široké veřejnosti koncept postavený na reflexi nejlepších českých tradic výchovy v přírodě a vlastního českého zdroje zážitkové pedagogiky, Prázdninové školy Lipnice. Objasňují pojmy projektování, dramaturgie, programové oblasti, hry a prostředky. Přináší mnoho praktických příkladů a inspirací z úspěšně realizovaných projektů v přírodě.

Kurzy humanitní-společenské, hudební, výtvarné ...
První kapitola Konstruktivistické učení zážitkem ukazuje provázanost mezi konstruktivistickým pojetím výuky a zážitkovou pedagogikou, ukazuje různost dětských poznávacích struktur, nabízí typologii dětí a hlouběji se pak věnuje základním principům, postupům a obsahům zážitkové pedagogiky.