Lady Gaga - Hledání slávy PDF

Lady Gaga - Hledání slávy - prazskamuzea1918-2018.cz

ISBN: 978-80-7211-370-5

NÁZEV SOUBORU: Lady Gaga - Hledání slávy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,66 MB

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Paul Lester

Trávit čas knihou Lady Gaga - Hledání slávy! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Lady Gaga - Hledání slávy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Lester Paul: Lady Gaga Hledání slávy - hubatacernoska.cz
Lady Gaga - Hledání slávy - Lester Paul - Biografie mladé americké zpěvačky, která je nejzářivější hvězdou současné pop music. Kniha vypráví o prudkém vzestupu Stefani Germanottové a její přeměně v popovou hvězdu Lady Gaga. K triumfu jí pomohlo vytvá

Kniha vypráví o prudkém vzestupu Stefani Germanottové a její přeměně v popovou hvězdu Lady Gaga. K triumfu jí pomohlo vytváření nespoutané image, přitažlivé hity a dráždivá představa bisexuality, díky níž se stala ikonou gayů. Je to příběh jedinečné osobnosti, která se stala slavnou vlastním přičiněním. Jako nadšená obdivovatelka Freddieho Mercuryho a Davida Bowieho nasála Lady Gaga esenci glamu osmdesátých let a znovu jej objevila pro digitální věk. Dosáhla komerčního úspěchu a příznivého přijetí u kritiky, vyrazila z obskurní klubové scény manhattanské čtvrti Lower East Side a krátce nato dosáhla celosvětové slávy. Je to příběh o jejím prudkém vzestupu ve hře o slávu vyprávěný s obdivem a současně s ostrým žurnalistickým pohledem. Paul Lester je autorem řady životopisů, napsal mj. knihy o hudebních skupinách Gang Of Four a Wire a o zpěvačce Pink. Přispívá do mnoha časopisů a také do listů Guardian a Sunday Times.

Lady Gaga - Hledání slávy od 45 Kč - Heureka.cz
Kupte knihu Lady Gaga - Hledání slávy - Paul Lester s 29% slevou v e-shopu za 50 Kč v knihkupectví Booktook.cz