Psanci PDF

Psanci - prazskamuzea1918-2018.cz

ISBN: 978-80-7303-650-8

NÁZEV SOUBORU: Psanci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,90 MB

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Martina Cole

Trávit čas knihou Psanci! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Psanci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

básně - PSANCI
Psanci. 359 likes. Oficiální stránka filmu "Psanci" Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Home. About. Photos. Events. Videos. Posts. Community. Info and Ads. See more of Psanci on Facebook.

Cathy a Eamonn vyrůstali v nejchudší londýnské čtvrti, takže se už od dětství pohybovali v polosvětě prostitutek, pasáků, vyděračů a zlodějů. Předčasně dospělá Cathy chce vést úplně jiný život než její matka – prostitutka. Po nesčetných peripetiích se ocitne v Soho, kde se jí ujme laskavý transvestita Desrae. Naučí ji, jak se oblékat, líčit… a vůbec přežít ve zločineckém podsvětí Londýna. Cathyina první láska Eamonn mezitím dospívá v krutého sobce. Když v záchvatu prchlivosti zabije svou přítelkyni, je nucen uprchnout do Ameriky. Mezi mafiány si velmi rychle získá pověst jednoho z nejobávanějších zločinců, který se nezastaví před ničím.Zdálo by se, že z Cathy a Eamonna vyrostly naprosto odlišné osobnosti, ale když je po letech osud svede zase dohromady, oba dva zjistí, že je mezi nimi stále silné pouto...

Psanci - Hlavní stránka | Facebook
Příběh pěkně ukazuje v čem člověk vyrůstá a jak se s tím popere v dalších letech života. Láska dětí, kteří se navzájem podporují a žijí v podivných rodinách mají pouto, které se nedá jen tak zrušit.