Chlast, děvky a bouchačky - brožovaná: Sin City 6 PDF

Chlast, děvky a bouchačky - brožovaná: Sin City 6 - prazskamuzea1918-2018.cz

ISBN: 978-80-86389-58-5

NÁZEV SOUBORU: Chlast, děvky a bouchačky - brožovaná: Sin City 6.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,28 MB

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011(2. vydání)

AUTOR: Frank Miller

Trávit čas knihou Chlast, děvky a bouchačky - brožovaná: Sin City 6! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Chlast, děvky a bouchačky - brožovaná: Sin City 6 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Chlast, děvky a bouchačky - brožovaná - Frank Miller ...
Kniha Sin city 6 město hříchu - Chlast, děvky a bouchačky - brožovaná(Miller Frank) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.

Slunce zapadá za obzor a ze svých skrýší začínají vylézat predátoři. V nastávajícím soumraku se pozvolna rozhlížejí a pátrají po kořisti. Tam, tam se cosi malého mihlo v posledním denním světle. Dravci se nekompromisně vrhají za kořistí, zableskne se nůž, ozve se v půli zadušené volání o pomoc. Žádná džungle není tak tvrdá, jako džungle velkoměsta a žádné velkoměsto není prohnilejší, než Sin City - Město hříchu. Již pošesté se s námi proto vydejte do jeho ulic, barů, do Starého města, na Sídliště a k Jamám. Nebojte se nic se Vám nemůže stát a navíc nebudete sami. Na cestě potkáte spoustu známých, ale i nových tváří a opět si o něco doplníte skládačku, kterou Frank Miller ve své fantazii vytvořil. Bude na Vás čekat Marv, Dwight McCarthy, Miho, pánové Shlub a Klump a spousta dalších. V jedenácti povídkách, které jsou obsaženy v této knize už není použita pouze klasická černá a bílá barva, ale i další doplňkové barvy. Zdánlivě nesouvisející povídky se propojují s ostatními knihami o Sin City a stávají se tak jeho nedílnou součástí. Různá délka povídek pak dodává knize zvláštní tempo a dokonalou atmosféru.

Sin City 6: Chlast, děvky a bouchačky | Horor-Web.cz ...
Pokud patříte mezi ty, kteří se se Sin City ještě nesetkali, bude pro vás Chlast, děvky a bouchačky představovat naprosto ideální začátek." - Martin Stručovský, Sarden „Chlast, děvky a bouchačky nikdo nemůže obvinit z falešné reklamy. Nabízí přesně to, co je uvedeno v názvu.