Chlapec a jeho robot PDF

Chlapec a jeho robot - prazskamuzea1918-2018.cz

ISBN: 978-80-242-3401-4

NÁZEV SOUBORU: Chlapec a jeho robot.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012(1. vydání)

AUTOR: Daniel H. Wilson

Trávit čas knihou Chlapec a jeho robot! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Chlapec a jeho robot a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Chlapec a jeho robot - Knihkupectví Luxor
O čem je kniha Chlapec a jeho robot? Chlapec jménem Kód se neplánovaně dostane do Mechosu - země robotů, kde ho na každém rohu čeká setkání s prapodivnými robotickými tvory - Nekonečkou s ostrými kusadly, obřím vrahobotem i droboučkými nanoskopickými příšerkami, které zničí všechno, co jim přijde do cesty.

Chlapec jménem Kód se neplánovaně dostane do Mechosu – země robotů, kde ho na každém rohu čeká setkání s prapodivnými robotickými tvory – Nekonečkou s ostrými kusadly, obřím vrahobotem i droboučkými nanoskopickými příšerkami, které zničí všechno, co jim přijde do cesty. Mechos je fascinující, ale zároveň i velmi nebezpečný. Brzy se ukáže, že jediný způsob, jak se Kód může dostat zase domů, je nebezpečná záchranná výprava.

Chlapec a jeho robot - Ostrava - Sbazar.cz
Chlapec a jeho robot Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle. Posted by admin. Chlapec jménem Kód se neplánovaně dostane do Mechosu - země robotů, kde ho na každém rohu čeká setkání s prapodivnými robotickými tvory - Nekonečkou s ostrými ...