Děti paranoie PDF

Děti paranoie - prazskamuzea1918-2018.cz

ISBN: 978-80-204-2564-5

NÁZEV SOUBORU: Děti paranoie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,25 MB

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Trevor Shane

Trávit čas knihou Děti paranoie! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Děti paranoie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Knižní série Děti paranoie - série | Dobré Knihy.cz
Od svých osmnácti let Joseph vraždil lidi kvůli něčemu, čemu věřil, ale co tak docela nechápal. Tato Válka trvá věky, ukrývá se ve stínech, řídí se přísnými pravidly a bojují v ní proti sobě dvě naprosto odlišné strany: dobro a zlo. Jen se neví, která je která.

Od svých osmnácti let Joseph vraždil lidi kvůli něčemu, čemu věřil, ale co tak docela nechápal. Tato Válka trvá věky, ukrývá se ve stínech, řídí se přísnými pravidly a bojují v ní proti sobě dvě naprosto odlišné strany: dobro a zlo. Jen se neví, která je která. Vojáci této Války se skrývají mezi obyčejnými lidmi a jejich činy jsou vydávány za nehody nebo akty náhodného násilí, takže nic netušící normální lidé si ani neuvědomují brutalitu, kterou mají na očích. Zabíjení lidí je to jediné, co kdy Joseph poznal, a ve svém oboru patří k nejlepším. Když se mu však jeden úkol nepodaří splnit, pošlou ho jeho nadřízení za trest na smrtelně nebezpečnou misi. Joseph se při ní seznámí s Marií a jeho krvavé poslání poprvé v životě ustupuje do pozadí.

Děti paranoie - Trevor Shane | KOSMAS.cz - vaše ...
Kniha Děti paranoie nám přibližuje příběh Josepha, který vraždil lidi kvůli něčemu, čemu věřil, ale co tak docela nechápal. X. Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.