Vražda v minulém čase PDF

Vražda v minulém čase - prazskamuzea1918-2018.cz

ISBN: 978-80-7475-135-6

NÁZEV SOUBORU: Vražda v minulém čase.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,27 MB

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Marie Milovská

Vražda v minulém čase je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marie Milovská. Přečtěte si s námi knihu Vražda v minulém čase na prazskamuzea1918-2018.cz

Vražda v minulém čase - Marie Milovská | Kosmas.cz ...
status půjčeno do dílčí knihovna sbírka / doba vyhledání umístění popis pozn. Skladová signatura

Existují zločiny, které se nikdy nepromlčí – bez ohledu na to, jak se na ně dívá zákon. Zločiny ze strachu, ze zbabělosti, ze závisti či kariérismu jsou možná horší a neodčinitelnější než „obyčejné“ ziskuchtivé mordy podle pana Pitavala. Zločiny, které mají rozměr morální, nejen kriminální… A právě etické otazníky se vznášejí nad zauzlovaným příběhem Vraždy v minulém čase. Kdo mohl mít zájem na smrti nenápadného středoškolského kantora z malého města, kde každý vidí každému do talíře i do postele, kde se nic neutají a kde vražda není právě denním chlebem zdejší kriminálky? Jaké stíny se to vznášejí nad zaprášenými knihami v pracovně mrtvého? A proč najednou vychází najevo, že vlastně každý zdejší „slušný maloobčan“ skrývá své tajemství, své šmouhy na svědomí, takže zdání idyly „městečka na dlani“ je rázem pryč? To všechno tvoří spletitý rámec klasické detektivky z pera Marie Milovské. Kniha se sice odehrává v „minulém čase“, tedy za dob předlistopadového bezčasí, ale její příběh přerůstá tento rámec a je mementem stojícím mimo konkrétní čas. Až dočtete tuto knihu, uvědomíte si, že to byl vlastně příběh o nás všech, o našem podivném dvacátém století.

Vražda v přítomném čase - Vyhledávání v katalogu
Internetový obchod Patro.cz - vše pod jednou střechou. Nakupujte elektroniku, počítače, notebooky, LCD televizory, kuchyňské potřeby, knihy, dárkové zboží a další zboží z několika stovek kategorií za výhodné ceny.